CREATE ACCOUNT

GLOBALNY SYSTEM INWESTOWANIA

Edycja: Złoto, Rynki Wschodzące, Polska Giełda

czyli w przededniu kolejnej hossy

15 lat... tyle minęło od momentu gdy poprzednia Hossa startowała na Polskiej Giełdzie.

Dlatego to już czas na zmianę cyklu i kolejną odsłonę hossy.

 

 Dlaczego dziś powinieneś się tym zainteresować

Po pierwsze

Od wielu lat widzieliśmy kapitał płynący do USA i dziś powinno się to zmieniać

Po drugie

Rozpoczyna się kolejna wojna walutowa w której FED, EBC, Bank Anglii będą drukować pieniądze

Po trzecie

Zapewne wiesz, że nasza gospodarka jest w świetnej kondycji podczas gdy POLSKA GIEŁDA jest tania i bardzo atrakcyjna.

Aby osobiście inwestować swoje pieniądze wystarczy:

 • przeznaczyć na to docelowo 15 minut dziennie, a nawet tygodniowo
 • poznać tylko JEDEN prosty, ale za to skuteczny system inwestycyjny, który ja osobiście stosuję na Globalnych Rynkach Finanowych
 • zdobyć wiedzę o rynkach

i wreszcie wziąć odpowiedzialność za swoją przyszłość!

Poznaj wiedzę o przecenionych branżach, którymi dziś nikt się nie interesuje a które dadzą Ci 

100, 200, a nawet 300%.

 

Wiem, że robienie inaczej niż robią wszyscy jest trudne, zwłaszcza że dziś mówię Ci o rynku którym nikt się nie interesuje, ale który jest tak przeceniony że zakupy na nim mógłbyś potraktować jako fundusz emerytalny, który za kilka lat przyniesie Ci krocie.

 

Zrobimy to jednak inaczej aby zarobić szybciej i więcej

Wykorzystamy do tego:
- odpowiedni TIMING zakupu akcji,
- właściwe zasady budowy portfela,
- będziemy śledzić rynek z dnia na dzień lub jak wolisz z tygodnia na tydzień.

Czy nie warto poświęcić teraz trochę czasu na naukę, by potem przez resztę życia z niej korzystać i przejąć kontrolę nad swoimi finansami?

Dziś proponuję Ci swoją pomoc!

Siedzisz wygodnie w swoim domu i uczysz się jak zarabiać pieniądze.

Naprawdę nie ma znaczenia twój wyuczony zawód, wiek ani miejsce, w którym mieszkasz. Moja pomoc dotrze do Ciebie najszybszą z obecnie dostępnych dróg – czyli przez Internet.

Globalny System Inwestowania w edycji Złoto, Rynki Wschodzące, Polska Giełda to kurs, który odbywa się w 100% on-line za pomocą nowoczesnych metod i narzędzi, nagrań video, konferencji internetowych, e-learningu, konsultacji przez skype.

*Zero kosztów dojazdów, noclegów i wyżywienia.

 

Podejmij decyzję i ZACZNIJ DZIAŁAĆ!

Zacznijmy od pierwszego sekretu:

Czytaj uważnie: CO ROBI WIĘKSZOŚĆ?

Na giełdzie występują trzy ruchy: „w górę”, „w dół” i „w bok”. Większość ludzi zarabia tylko na wzrostach często dołączając gdy o danym rynku jest głośno czyli za późno. Czekają na kolejne wzrosty lub tracą pieniądze. A wiedziałeś, że można odnaleźć przyszłych liderów wzrostów zanim jeszcze te wzrosty się pojawią? Ja właśnie tego Cię nauczę.

Pójdźmy dalej bo ten warsztat jest dużo bardziej rozbudowany i powstawał przez ostatnie 5 lat:
A czy wiesz jaka jest różnica między inwestowaniem a tradowaniem? No właśnie, niewielu zdaje sobie z tego sprawę. W skrócie: Jeśli kupujesz na dole i sprzedajesz na górze to grasz długoterminowo, czyli inwestujesz. A jeśli sprzedajesz na górze i odkupujesz na dole to grasz krótkoterminowo, czyli handlujesz (o tym wie zdecydowanie mniej, a tak samo można na tym zarobić!) Skomplikowane? Wcale nie i udowodnię Ci to.

Wiele osób kupuje i trzyma, trzyma, trzyma… Rynek rośnie, później spada, później idzie w bok, a oni ciągle trzymają – to nic innego jak lenistwo! Trzeba nauczyć się jak znaleźć moment wejścia i wyjścia. A ja pójdę nawet dalej i dokładnie będę wskazywał Ci momenty kiedy i na czym grać, aby zarabiać.

Jest jeden warunek- musisz dać mi szansę i odpowiednią ilość czasu.

JAKIEGO KAPITAŁU POTRZEBUJESZ?

Wystarczy nawet nieduży kapitał! Wiadomo, że tysiąc złotych nie wystarczy, ale nie oszukujmy się, jeśli ktoś ma tysiąc złotych nie zajmuje się inwestowaniem. Myślę, że na początek spokojnie wystarczy kilka tysięcy złotych (do pomnożenia kapitału wykorzystamy dźwignię/lewar). Względem tego, co można zarobić to naprawdę nie jest dużo.

A co z ryzykiem? Po pierwsze to oczywiste, że inwestując ponosisz ryzyko. Pytanie jak je zminimalizować i sprawić, by średnia zawsze była na plusie? I to dużym plusie! Spróbuję wyjaśnić to na przykładzie inwestycji w Akcje.

Kapitał: 10 000 zł. Kupuję za to 10 spółek angażując 1000 zł w każdą. Ustawiam zlecenie SL (stoploss) na 10% na każdej spółce (cena akcji na rynku 100zł/pln - 10%= 90zł/pln). Oznacza to, że jeśli wystąpi strata na jednej ze spółek to stracę tylko 100 zł, czyli 1% całego kapitału.

Skoro już ustaliliśmy, że strata na jednej spółce (1 zagraniu) może wynieść maksymalnie 1% całego portfela to analizujmy dalej. Startuję, mam 100% i stracę 1% - zostaje mi 99%. Tak? Czyli ile strat kolejno po sobie byłoby potrzeba, aby wyzerować mój cały kapitał?

Wielu powie pewnie, że 99 strat sprawi, że na moim koncie jest 0 zł. A to nieprawda!

Pamiętaj, że tracąc 1% w każdej kolejnej transakcji liczysz go od kwoty, która pozostała, a nie od startowej. To sprawia, że nasz kapitał nie maleje liniowo tylko dużo dużo wolniej. Dopiero przy około 460 stracie dojdziemy do 1zł. Mając taki system w praktyce nie jesteś wstanie zbankrutować.

A teraz wyobraź sobie, że na 10 zagrań (spółek) w 5 tracisz i w 5 wygrywasz. Jaki osiągniesz wynik? Trzymając się zasady, że stosunek zysków do straty musi być co najmniej 3 razy większy osiągniesz zamierzone cele, a ja nauczę Cię jak wybierać zagrania aby ten stosunek był jeszcze większy!

Wracając do naszego przykładu:

 • Straty: 5 x 100 zł = 500 zł
 • Zyski: 5 x 300 zł = 1500 zł
 • WYNIK: + 1000 zł (10% na kapitale)

Teraz pytanie – jak często powtórzysz ten Cykl?

Zadasz pytanie: Czy Inwestowanie jest dla mnie?

Jeśli chcesz mieć dodatkowe źródło dochodów,

Jeśli chcesz mieć więcej czasu aby spędzać go z kim chcesz i gdzie chcesz,

Jeśli chcesz mieć poduszkę finansową, aby pracować dla kogoś na takich warunkach jakich chcesz, a nie dlatego że pracować musisz.

To inwestowanie jest zdecydowanie dla Ciebie!

Mam dla Ciebie program GLOBALNEGO SYSTEMU INWESTOWANIA

w edycji Złoto, Rynki Wschodzące, Polska Giełda

czyli Twój 20-sto miesięczny rozwój inwestorski.

 

Tym razem już w pierwszym miesiącu dowiesz się jak zbudować bezpieczny portfel z potencjałem wzrostu 200/300% wykorzystujący największą okazję inwestycyjną tej dekady.  Nauczę Cię kompleksowego i logicznego systemu gry bez względu na to czy interesują Cię akcje, waluty, surowce czy indeksy. Wybór na którym rynku będziesz inwestować należy do Ciebie.

Zawsze gdzieś jest HOSSA!

Mając pogląd na kilka rynków znajdziesz ten właściwy, który pozwoli zarobić.

Ucząc się inwestować Globalnie zawsze dasz sobie radę, bo wybierzesz najciekawszy rynek...

Zostań z nami samodzielnym traderem i przekonaj się jak ogromne możliwości dają różne rynki finansowe!

 

Aby zapisać się już teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony. Od razu muszę też powiedzieć, że liczba miejsc jest ograniczona. Powód jest chyba oczywisty - przy zbyt dużej liczbie uczestników nie mógłbym wszystkim pomóc. Dlatego jak tylko podejmiesz decyzję to od razu zarezerwuj miejsce dla siebie.

Przypominam, że Globalny System Inwestowania ma formę online. Nie jeździsz, nie ponosisz dodatkowych kosztów, uczysz się kiedy masz na to czas i ochotę. Policz: podróż 300zł + nocleg 200zł = 500zł za jeden wyjazd x 6 weekendów = 3000zł samych kosztów podróży, nie licząc czasu…

Wszystkie informację będę przekazywać Ci w formie szkoleń video, materiałów dydaktyczne w wersji online, konferencji internetowych, osobistej konsultacji przez skype oraz raportów analitycznych ze wskazaniami kiedy grać.

W ramach Globalnego Systemu Inwestowania tworzymy zamkniętą grupę na Facebooku. Razem poznajemy jeden prosty system inwestycyjny (szkolenia video i webinary). Razem analizujemy wykresy globalnych rynków finansowych (odprawy i codzienne analizy rynków). Razem typujemy i omawiamy okazje inwestycyjne ze szczególny akcentem na rynki na które dziś wpływają WOJNY HANDLOWE.

Portfel Akcji na Polskiej Giełdzie 

W pierwszym miesiącu zaczniemy od określenia portfela Polskich Akcji.

Podczas spotkań online dowiesz się:

 • Dlaczego to może być najlepsza okazja Twojego życia do pomnożenia kapitału nawet o 200-300%?
 • Jakie Branże na Polskiej Giełdzie są dziś najbardziej interesujące a którym nie warto poświęcać uwagi
 • Jakie spółki po latach spadków i przecen nawet o 90% są gotowe aby wystrzelić dziś w górę?
 • Jakie są zasady budowania bezpiecznego portfela?
 • Na jakiej platformie składać zlecenia? oraz jak wykorzystać lewar lub kredyt jaki dają Domy Maklerskie?

Otrzymasz dostęp do Bazy Szkoleń które powstawały przez lata a ich wartość kilkukrotnie przekracza cenę którą płacisz!

 • Komplet szkoleń – Strategie Sukcesu, kompleksowy system dający Ci wiedzę jak i kiedy zawierać transakcje na dowolnym rynku.
 • Szkolenie Wielkość pozycji – klucz do sukcesu na forex- Dowiesz się ile możesz inwestować w każdej transakcji, tak, aby robić to bezpiecznie (nie tracić kapitału).
 • Komplet Szkoleń MetaTrader (2 części) + bonus (Wskaźnik DTosc), dowiesz się jak wykorzystywać platformę MT do zawierania transakcji
 • Szkolenie Daytrading nie tylko dla Daytraderów, zaawansowane szkolenie jak dobierać wielkość pozycji i jak powiększać, pozycję wraz z rozwojem trendu. Dowiesz się też dlaczego to ważne, aby grać z trendem i dlaczego mimo, że wszyscy o tym wiedzą to nikt tego nie stosuje.
 • E-learning – 24 lekcje wysyłane na twój e-mail przez całe pół roku, Wyjątkowe wskazówki, które pomogą Ci przyswajać zasady zyskownego tradingu i inwestowania.

Jeśli masz już wykupione, jedno z powyższych produktów napisz na vip@infoinwestor.pl, a jego cenę odejmiemy od wartości Globalnego Systemu Inwestowania. Wiedza zawarta w tych szkoleniach spokojnie pozwoliłaby Ci już zawierać transakcje.

Jednak my dokładamy do tego jeszcze więcej:

 • 4 Spotkania na żywo w postaci konferencji internetowych aby  odpowiedzieć na Twoje pytania
 • 20 miesięcy analiz indeksów i kontraktów z dodatkiem surowcowym oraz 20 miesięcy analiz walut. Ponadto otrzymasz dostęp na 20 miesięcy do działu Spółek Prowzrostowych.

 

Będziemy codziennie podsyłać Ci wskazówki jak, kiedy i na czym grać, żeby zyskać najwięcej! Będziesz mógł korzystać z naszej wiedzy lub działać samodzielnie.

 

Ale to znowu nie koniec! Wejdźmy na jeszcze wyższy poziom.

A oto, co spowoduje, że staniesz się Market Expertem (poznasz wszystkie rynki i będziesz wybierał ten, który pozwoli zarobić najwięcej) Otrzymasz szkolenia z serii Experci Rynkowi, które nie są tradycyjnie dostępne w naszym serwisie:

Inwestor Akcyjny i Indeksowy
(2 x video)

- Co zrobić gdy notowania spółek lecą w dół?
- Jakich bezpłatnych i jednocześnie bardzo dobrych narzędzi używać, aby kontrolować wszystkie informacje
  o swoich papierach łącznie z efektywnością, zyskownością i historią informacji w jednym miejscu,
- Jak połączyć te narzędzia ze swoim rachunkiem w Domu Maklerskim?
- Jak zajmować pozycję szybciej, ale dzięki temu z mniejszym zleceniem SL (stop loss)
- Jak identyfikować warunki o podwyższonym prawdopodobieństwie sukcesu (PPS)?

Trader Walutowy
(2 x video)

- Jak identyfikować trendy i dołączać do nich?
- Jak grać z dużymi graczami?
- Dlaczego nie kupować na szczycie i nie sprzedawać w dołku?
- Jak spośród wszystkich walut identyfikować silne, a jak słabe?
- Jak dobierać waluty tak, aby tworzyć zwycięskie pary walutowe?

Specjalista Surowcowy
(4 x video)

- Dla jakiego typu Inwestorów jest najlepszy?
- Na co oprócz analizy technicznej i samych elementów
   zajmowania pozycji zwracać uwagę na rynku surowców?
- Jak zarabiać zarówno na wzrostach jak i spadkach?
- Jakie czynniki wpływają na ceny i zachowanie poszczególnych surowców?

Każdy uczestnik Globalnego Systemu Inwestowania otrzymuje trzy szkolenia, bez względu na to na jakim rynku inwestuje, ponieważ uczymy GLOBALNIE. Każdy uzyskuje umiejętność handlowania na każdym rynku w każdym horyzoncie czasowym.

Twórca i główny prowadzący szkolenie
Globalny System Inwestowania
i założyciel Spółdzielni Traderów

PIOTR GŁOWACKI
CEO Infoinwestor sp. z o.o.

Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych, Twórca Projektów Szkoleniowo-Inwestycyjnych, Trener i przede wszystkim Inwestor. W 2009 r. założył serwis Infoinwestor.pl

Podczas swoje wieloletniej kariery odmienił spojrzenie tysiącom osób na giełdę . Każdego dnia analizuje rynek walut, indeksów i surowców, a swoje analizy publikuje codziennie w serwisie. Sporządził ponad 3000 analiz i opublikował prawie 20 000 wykresów.

W oparciu o swoje doświadczenie oraz o metodologię Mistrza Świata w Tradingu Roberta Minera - stworzył program mentoringowy - Globalny System Inwestowania, który do tej pory ukończyło kilkaset osób.

Jego Firmy w krótkim czasie szybko się rozwinęły i obecnie oprócz szkoleń, analiz i Raportów GSI, prowadzi własne firmowe inwestycje na rynkach finansowych wg Strategii której uczy oraz lokując część finansów w rynku nieruchomości.

Przychodzi kiedyś czas, gdy pieniądze schodzą na drugi plan a zaczyna liczyć się Misja. Tą misją dla mnie jest wspieranie Inwestorów w ich ścieżce do sukcesu na Globalnych Rynkach.”

W listopadzie 2015r. został współzałożycielem Fundacji FxCuffs Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych wspierającej Inwestorów Indywidualnych oraz organizującej jeden z największych Kongresów Inwestycyjnych w Europie. EXPO FxCuffs 2016 zgromadziło blisko 3000 Inwestorów.

Dziś pokazuje Inwestorom nowe możliwości inwestycyjne w fizyczne waluty, złoto, srebro oraz nieruchomości.

Ciągle podąża za rynkiem poszukując nowych okazji inwestycyjnych dla siebie i osób które z nim współpracują. 

Dużo tego, prawda? Właśnie dlatego uważamy, że

uczymy GLOBALNIE inwestować na
GLOBALNYCH RYNKACH!

Jaki jest plan działania?

Pakiet PROMO (4997zł)

Od razu otrzymujesz dostęp do panelu VOD, materiałów szkoleniowych, nagrań webinarów z poprzednich edycji. Podążasz zgodnie z kolejnością nagrań, odznaczasz kolejne etapy przechodzisz do kolejnych nagrań. Sam określasz tempo w jakim przyswajasz wiedzę. Otrzymujesz dostęp zamkniętej grupy na Facebooku.
Przez kolejne 4 tygodnie spotykamy się cztery razy na zamkniętych webinarach o strategii.
Przez kolejne 20 miesięcy masz dostęp do analiz Akcji, Indeksów, Walut, Surowców.
Przez kolejne 20 miesięcy możesz uczestniczyć w poniedziałkowych Odprawach Traderów gdzie analizuje okazje inwestycyjne na bieżący tydzień.

 

Pamiętaj, że w ciągu 30 dni od zapisu na szkolenie możesz skorzystać z Gwarancji Satysfakcji

Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!

 

Pozdrawiamy

Zespół Inwestycyjny

Infoinwestor.pl

 

Kup dostęp

Globalny System Inwestowania


Płatność jednorazowa:


 4.997,00 PLN

TOP