CREATE ACCOUNT

Spółdzielnia Traderów Edycja GOLD BUGS II

Jak Wykorzystać Inflację i Zarobić Fortunę Inwestując GLOBALNIE???

Dlaczego tak się dzieje?

Po pierwsze

Na rynkach po okresie deflacji pojawiły się inflacyjne wzrosty. Aktywa drożeją i będą drożeć. Stracą Ci którzy nic nie będą robić.

Po drugie

Większość osób bez wiedzy i doświadczenia rzuca się na rynki finansowe. Chcę Cię przygotować abyś przejął kontrolę nad swoimi pieniędzmi.

Po trzecie

Wraz z naszym zespołem będziesz na bieżąco informowany gdzie widzimy okazje inwestycyjne, gdzie inwestujemy nasze pieniądze.

Aby osobiście inwestować swoje pieniądze wystarczy:

 • przeznaczyć na to docelowo 15 minut dziennie,
 • poznać tylko JEDEN prosty, ale za to skuteczny system inwestycyjny, który można stosować globalnie na wszystkich rynkach,
 • być systematycznym i zdyscyplinowanym

i wreszcie… wziąć odpowiedzialność za swoją przyszłość!

Poznaj wiedzę o "bezpiecznych" instrumentach dających zyski 200, 300, a nawet 1000%.

Wiem, że pierwszy krok jest trudny, ale wierzę, że możesz to zrobić!
Przestań gadać i zacznij działać!

To nie jest tak, że natychmiast zostaniesz mistrzem… Może będą tacy, którzy opanują wiedzę błyskawicznie, ale przeciętni ludzie potrzebują na to trochę więcej czasu. Przecież każdy ma jakieś zajęcia: pracę rodzinę, obowiązki, hobby. Nikt nie rzuci nagle wszystkiego i nie zostanie specjalistą w 3 dni. A w miesiąc? W 3 miesiące? W pół roku? To naprawdę staje się realny termin dla Ciebie.

Czy nie warto poświęcić teraz trochę czasu na naukę, by potem przez resztę życia z niej korzystać i przejąć kontrolę nad swoimi finansami?

Dziś proponuję Ci swoją pomoc!

Dokładnie pół roku poświęcę na to, abyś od samego początku poznał mechanizmy i strategie inwestowania na rynkach finansowych, które dają dużo większy % zysku niż lokaty bankowe, tak abyś przez pozostałą część kursu (do 20 miesiąca) mógł samodzielnie zawierać transakcje)

Jeśli już inwestujesz, ale nie masz zadowalających wyników to przez te 6 miesięcy intensywnej nauki pokażę Ci jak je poprawić.

A jeśli inwestujesz i zarabiasz, to czy nie przyznasz mi racji, że zawsze mogłoby być jeszcze lepiej? A twój rachunek mógłby rosnąć jeszcze szybciej?

Siedzisz wygodnie w swoim domu
i uczysz się jak zarabiać pieniądze.

Naprawdę nie ma znaczenia twój wyuczony zawód, wiek ani miejsce, w którym mieszkasz. Moja pomoc dotrze do Ciebie najszybszą z obecnie dostępnych dróg – czyli przez Internet. To jedyne wymaganie wobec Ciebie, które już na starcie masz spełnione, bo przecież właśnie czytasz to zdanie.

Globalny System Inwestowania to kurs, który odbywa się w 100% on-line za pomocą nowoczesnych metod i narzędzi, nagrań video, konferencji internetowych, e-learningu, konsultacji przez skype. Zero kosztów dojazdów, noclegów i wyżywienia. Siedzisz wygodnie w swoim domu i uczysz się jak zarabiać pieniądze.

Podejmij decyzję i ZACZNIJ DZIAŁAĆ!

Niektórzy ludzie naprawdę robią fortuny na kryzysach finansowych. Wcale nie jest im na rękę, abyś poznawał ich sekrety. Na pewno nie będą zadowoleni, że zdecydowałem się pomóc. Trudno… Ja nie robię im tego na złość. Robię to dla Ciebie, byś mógł wziąć sprawy w swoje ręce, przejąć kontrolę nad swoimi finansami i ZARABIAĆ!

Ujawnianie sekretów zacznę od teraz.
Czytaj uważnie:

CO ROBI WIĘKSZOŚĆ?

Na giełdzie występują trzy ruchy: „w górę”, „w dół” i „w bok”. Większość ludzi zarabia tylko na wzrostach. A przez pozostały czas, czyli tak naprawdę przez większość czasu, czekają na kolejne wzrosty lub tracą pieniądze. A wiedziałeś, że można zarabiać na spadkach? Ja właśnie tego Cię nauczę.

A czy wiesz jaka jest różnica między inwestowaniem a tradowaniem? No właśnie, niewielu zdaje sobie z tego sprawę. W skrócie: Jeśli kupujesz na dole i sprzedajesz na górze to grasz długoterminowo, czyli inwestujesz (to wiedzą wszyscy). A jeśli sprzedajesz na górze i odkupujesz na dole to grasz krótkoterminowo, czyli handlujesz (o tym wie zdecydowanie mniej, a tak samo można na tym zarobić!) Skomplikowane? Wcale nie i udowodnię Ci to.

Wiele osób kupuje i trzyma, trzyma, trzyma… Rynek rośnie, później spada, później idzie w bok, a oni ciągle trzymają – to nic innego jak lenistwo! Trzeba nauczyć się jak znaleźć moment wejścia i wyjścia. A ja pójdę nawet dalej i dokładnie będę wskazywał Ci momenty kiedy i na czym grać, aby zarabiać.

Jest jeden warunek- musisz dać mi szansę i odpowiednią ilość czasu.

JAKIEGO KAPITAŁU POTRZEBUJESZ?

Wystarczy nawet nieduży kapitał! Wiadomo, że tysiąc złotych nie wystarczy, ale nie oszukujmy się, jeśli ktoś ma tysiąc złotych nie zajmuje się inwestowaniem. Myślę, że na początek spokojnie wystarczy kilka tysięcy złotych (do pomnożenia kapitału wykorzystamy dźwignię/lewar). Względem tego, co można zarobić to naprawdę nie jest dużo.

A co z ryzykiem? Po pierwsze to oczywiste, że inwestując ponosisz ryzyko. Pytanie jak je zminimalizować i sprawić, by średnia zawsze była na plusie? I to dużym plusie! Spróbuję wyjaśnić to na przykładzie inwestycji w Akcje.

Kapitał: 10 000 zł. Kupuję za to 10 spółek angażując 1000 zł w każdą. Ustawiam zlecenie SL (stoploss) na 10% na każdej spółce (cena akcji na rynku 100zł/usd - 10%= 90zł/usd). Oznacza to, że jeśli wystąpi strata na jednej ze spółek to stracę tylko 100 zł, czyli 1% całego kapitału.

Skoro już ustaliliśmy, że strata na jednej spółce (1 zagraniu) może wynieść maksymalnie 1% całego portfela to analizujmy dalej. Startuję, mam 100% i stracę 1% - zostaje mi 99%. Tak? Czyli ile strat kolejno po sobie byłoby potrzeba, aby wyzerować mój cały kapitał? Wielu powie pewnie, że 99 strat sprawi, że na moim koncie jest 0 zł.

A to nie prawda. Pamiętaj, że tracąc 1% w każdej kolejnej transakcji liczysz go od kwoty, która pozostała, a nie od startowej. To sprawia, że nasz kapitał nie maleje liniowo tylko dużo dużo wolniej. Dopiero przy około 460 stracie dojdziemy do 1zł. Mając taki system w praktyce nie jesteś wstanie zbankrutować.

A teraz wyobraź sobie, że na 10 zagrań (spółek) w 5 tracisz i w 5 wygrywasz. Jaki osiągniesz wynik? Trzymając się zasady, że stosunek zysków do straty musi być co najmniej 3 razy większy osiągniesz zamierzone cele, a ja nauczę Cię jak wybierać zagrania aby ten stosunek był jeszcze większy!

 

Wracając do naszego przykładu:

 • Straty: 5 x 100 zł = 500 zł
 • Zyski: 5 x 300 zł = 1500 zł
 • WYNIK: + 1000 zł (10% na kapitale)

Teraz pytanie – jak często powtórzysz ten Cykl?

Zadasz pytanie: Czy Inwestowanie jest dla mnie?

Jeśli chcesz mieć dodatkowe źródło dochodów,

Jeśli chcesz mieć więcej czasu aby spędzać go z kim chcesz (rodzina, bliscy, przyjaciele) i gdzie chcesz,

Jeśli chcesz mieć poduszkę finansową aby pracować dla kogo chcesz i na warunkach jakie chcesz a nie dlatego, że pracować musisz…

To inwestowanie jest zdecydowanie dla Ciebie

Mam dla Ciebie GLOBALNY SYSTEM INWESTOWANIA,
czyli Twój 20-sto miesięczny rozwój inwestorski
wraz z członkostwem w "Spółdzielni Traderów"
w edycji GOLD BUGS II

Tym razem już w pierwszym miesiącu dowiesz się jak zbudować bezpieczny portfel z potencjałem wzrostu 200/300% wykorzystujący największą okazję inwestycyjną tej dekady. 

Nauczę Cię kompleksowego i logicznego systemu gry bez względu na to czy interesują Cię waluty, surowce, indeksy czy spółki. Wybór na którym rynku będziesz inwestować należy do Ciebie.

CZEMU TO ROBIĘ?
DLACZEGO UJAWNIAM SWOJĄ WIEDZĘ?

Bo współpracuję z inwestorami od lat i wiem, że aby osiągnąć sukces oprócz wiedzy potrzebny jest trening zawierania transakcji wręcz wskazania okazji inwestycyjnych oraz wsparcie w długim terminie czasu.

Wszystko to po to, aby jeszcze w trakcie kursu uczestnik mógł zarabiać pieniądze, a wręcz odrobić pieniądze zainwestowane w kurs.

Naszym celem jest również stworzenie grupy Traderów, która wspólnie będzie zarabiać na rynkach finansowych dostarczając sobie wzajemnie motywacji i wskazując większą ilość zagrań.

Współpraca może być zarówno zdalna jak i w naszym krakowskim biurze inwestycyjnym. Możliwa jest jednak tylko, gdy wszyscy porozumiewają się tym samym językiem i posługują tą samą metodologią. 

Zawsze gdzieś jest HOSSA!

Mając pogląd na kilka rynków znajdziesz ten właściwy, który pozwoli zarobić.

Wszystko to każe poszukiwać nowych atrakcyjnych rynków.

Ucząc się inwestować Globalnie zawsze dasz sobie radę,
bo wybierzesz najciekawszy rynek...

Zostań z nami samodzielnym traderem i przekonaj się
jak ogromne możliwości dają różne rynki finansowe!

GLOBALNY SYSTEM INWESTOWANIA

Rozpoczyna się 13 czerwca 2017r. spotkaniem organizacyjnym. Spotkania teoretyczne nt strategii rozpoczną się 03.01.2017 r. Aby zapisać się już teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony. Od razu muszę też powiedzieć, że liczba miejsc jest ograniczona. Powód jest chyba oczywisty - przy zbyt dużej liczbie uczestników nie mógłbym wszystkim pomóc. Dlatego jak tylko podejmiesz decyzję to od razu zarezerwuj miejsce dla siebie.

Przypominam, że Globalny System Inwestowania ma formę online. Nie jeździsz, nie ponosisz dodatkowych kosztów, uczysz się kiedy masz na to czas i ochotę. Policz: podróż 300zł + nocleg 200zł = 500zł za jeden wyjazd x 6 weekendów = 3000zł samych kosztów podróży, nie licząc czasu…

Wszystkie informację będę przekazywać Ci w formie szkoleń video, materiałów dydaktyczne w wersji online, konferencji internetowych, osobistej konsultacji przez skype oraz raportów analitycznych ze wskazaniami kiedy grać.

W ramach Globalnego Systemu Inwestowania tworzymy SPÓŁDZIELNIĘ INWESTORÓW pod hasłem GOLD BUGS.

 • Razem poznajemy jeden prosty system inwestycyjny (szkolenia video i webinary)
 • Razem analizujemy wykresy globalnych rynków finansowych (odprawy i codzienne analizy rynków)
 • Razem typujemy i omawiamy okazje inwestycyjne (wzajemna pomoc społeczności Spółdzielni Traderów i konsultacje)
 • Razem inwestujemy na Globalnych Rynkach Finansowych (Real Market Training) ze szczególny akcentem na rynek Złota i Spółek wydobywających Złoto.

Portfel GOLD BUGS

W pierwszym miesiącu zaczniemy od określenia portfela GOLD BUG. Podczas spotkań online dowiesz się:

 • Dlaczego to może być najlepsza okazja Twojego życia do pomnożenia kapitału nawet o 200-300%?
 • Dlaczego warto inwestować wykorzystując portfel różnych instrumentów zamiast jedynie kontraktów na złoto?
 • Jakie instrumenty nielewarowane powinny znaleźć się w portfelu, aby był maksymalnie bezpieczny?
 • Jakie instrumenty wykorzystać, aby osiągnąć maksymalną stopę zwrotu?
 • Na jakiej platformie składać zlecenia?
 • Jakie spółki / instrumenty wybierać dzień po dniu?

W kolejnych dwóch etapach poznasz szczegółowo strategię Mistrza Świata w Tradingu oraz jej zastosowanie na rynku Akcji, Walut, Surowców czy Indeksów.

W ramach części teoretycznej otrzymasz:

 • Komplet szkoleń – Strategie Sukcesu
  Kompleksowy system dający Ci wiedzę jak i kiedy zawierać transakcje na dowolnym rynku.
 • Szkolenie Wielkość pozycji – klucz do sukcesu na forex
  Dowiesz się ile możesz inwestować w każdej transakcji,
  tak, aby robić to bezpiecznie (nie tracić kapitału).
 • Komplet Szkoleń MetaTrader (2 części) + bonus (Wskaźnik DTosc)
  dowiesz się jak wykorzystywać platformę MT do zawierania transakcji
 • Szkolenie Daytrading nie tylko dla Daytraderów
  Zaawansowane szkolenie jak dobierać wielkość pozycji i jak powiększać
  pozycję wraz z rozwojem trendu. Dowiesz się też dlaczego to ważne, aby grać z trendem i dlaczego mimo, że wszyscy o tym wiedzą to nikt tego nie stosuje.
 • E-learning – 24 lekcje wysyłane na twój e-mail przez całe pół roku
  Wyjątkowe wskazówki, które pomogą Ci przyswajać zasady zyskownego tradingu i inwestowania.
 • Profil Inwestora - Test Maxie DISC pomagający w określeniu twoich preferowanych i adaptacyjnych stylów zachowań, a tym samym określeniu najlepszego dla Ciebie systemu inwestycyjnego.

Jeśli masz już wykupione, któreś z powyższych szkoleń napisz na vip@infoinwestor.pl, a cenę produktów zaksięgujemy na poczet GSI

Wiedza zawarta w tych szkoleniach spokojnie pozwoliłaby Ci już zawierać transakcje. Jednak my dokładamy do tego jeszcze więcej:

 • 8 Spotkań na żywo w postaci konferencji internetowych po udostępnieniu każdej części video kursu, aby  odpowiedzieć na Wasze pytania
 • 4 konsultacje 1 : 1 z Piotrem Głowackim w trakcie Real Market Training w celu omówienia transakcji zawartych przez Ciebie na rynku
 • 6+14 miesięcy analiz indeksów i kontraktów z dodatkiem surowcowym oraz 6+14 miesięcy analiz walut.

Te elementy pozwolą sprawdzić jak Ci idzie, a dodatkowo codziennie podsyłać Ci wskazówki jak, kiedy i na czym grać, żeby zyskać najwięcej! Będziesz mógł uznać, że zostałeś Traderem.

Po raz pierwszy w ramach GSI przygotowaliśmy możliwość wykonania TESTU MAXIE DISC, który pozwala oszczędzić czas i energię na poszukiwanie idealnego systemu inwestycyjnego.

Jak może Ci pomóc Profil Inwestora?

To niesamowite narzędzie już na starcie określi twoje możliwości inwestycyjne. Na podstawie wyniku testu dobierzemy strategię inwestycyjną specjalnie dla Ciebie. Koniec z nieskończonymi poszukiwaniami. Teraz znając swoje predyspozycje w obszarze inwestowania będziesz wiedział na jakim rynku zawierać transakcje i wg jakiej strategii. Dzięki temu oszczędzimy czas i skupimy się tylko i wyłącznie na osiąganiu coraz lepszych wyników

Więcej o określaniu Profilu Inwestora

Gdy znaleźliśmy to narzędzie, natychmiast dotarło do Nas w jak niesamowity sposób będzie mogło pomóc Inwestorom. Zleciliśmy wykonanie testu ponad 100 uczestników Szkolenia Globalny System Inwestowania, a następnie przeprowadziliśmy z Nimi spotkania online z interpretacja otrzymanych wyników. Ustaliliśmy dokładnie jak posiadanie danego stylu zachowań przekłada się na predyspozycje w kontekście inwestycyjnym.

Wnioski po odbytych sesjach feedbackowych są niesamowite. Osiągnęliśmy średnio 95-98% sprawdzalności informacji zawartych w raportach. W wielu przypadkach rozwiązanie testu Maxie DISC oszczędza kilka – kilkanaście rozmów dążących do „ręcznego” ustalania profilu inwestora, a nawet kilka lat poszukiwania najlepszej, dopasowanej indywidualnie strategii inwestycyjnej.

Wypełnienie testu trwa 12 minut. Wyniki otrzymasz w ciągu 24 h na e-mail, które później będziesz mógł szczegółowo omówić podczas godzinnej sesji z certyfikowanym konsultantem.

Ale to znowu nie koniec! Wejdźmy na jeszcze wyższy poziom.

A oto, co spowoduje, że staniesz się Market Expertem
(poznasz wszystkie rynki i będziesz wybierał ten, który pozwoli zarobić najwięcej)

Otrzymasz szkolenia z serii Experci Rynkowi, które nie są tradycyjnie dostępne w naszym serwisie:

Inwestor Akcyjny i Indeksowy
(2 x video)

- Co zrobić gdy notowania spółek lecą w dół?
- Jakich bezpłatnych i jednocześnie bardzo dobrych narzędzi używać, aby kontrolować wszystkie informacje
  o swoich papierach łącznie z efektywnością, zyskownością i historią informacji w jednym miejscu,
- Jak połączyć te narzędzia ze swoim rachunkiem w Domu Maklerskim?
- Jak zajmować pozycję szybciej, ale dzięki temu z mniejszym zleceniem SL (stop loss)
- Jak identyfikować warunki o podwyższonym prawdopodobieństwie sukcesu (PPS)?

Trader Walutowy
(2 x video)

- Jak identyfikować trendy i dołączać do nich?
- Jak grać z dużymi graczami?
- Dlaczego nie kupować na szczycie i nie sprzedawać w dołku?
- Jak spośród wszystkich walut identyfikować silne, a jak słabe?
- Jak dobierać waluty tak, aby tworzyć zwycięskie pary walutowe?

Specjalista Surowcowy
(4 x video)

- Dla jakiego typu Inwestorów jest najlepszy?
- Na co oprócz analizy technicznej i samych elementów
   zajmowania pozycji zwracać uwagę na rynku surowców?
- Jak zarabiać zarówno na wzrostach jak i spadkach?
- Jakie czynniki wpływają na ceny i zachowanie poszczególnych surowców?

Każdy uczestnik Globalnego Systemu Inwestowania otrzymuje trzy szkolenia, bez względu na to na jakim rynku inwestuje, ponieważ uczymy GLOBALNIE. Każdy uzyskuje umiejętność handlowania na każdym rynku w każdym horyzoncie czasowym.

I na koniec najważniejsze i z pewnością najbardziej ekscytujące
– możesz skorzystać z

 

REAL MARKET TRAINING

czyli z miesięcznego inwestowania, gdzie każda twoja transakcja może być rejestrowana,
z wizualizacją na wykresie punktu wejścia i punktu wyjścia, a następnie wspólnie analizowana

Po etapie poznawania strategii inwestycyjnych, szkoleń video oraz konferencji online na żywo możesz przejść do miesięcznego etapu Real Market Trainig, gdzie będziesz zawierał transakcje na rachunku rzeczywistym, prawdziwymi pieniędzmi. Nawet Jeśli nie będziesz pewny siebie, nie przechodź na konto demo, tylko na koncie rzeczywistym zawieraj transakcje na mini lotach. Pozwoli to na zmierzenie się z rzeczywistym rynkiem. Jeśli okaże się, że zawierane transakcje nie są takie jakie powinny być – przeanalizuję z Tobą ich historię, aby wyciągnąć wnioski i wprowadzić zmiany.

Twórca i główny prowadzący szkolenie
Globalny System Inwestowania
i założyciel Spółdzielni Traderów

PIOTR GŁOWACKI
CEO Infoinwestor sp. z o.o.

 

Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych, Twórca Projektów Szkoleniowo-Inwestycyjnych, Trener i przede wszystkim Inwestor. W 2009 r. założył serwis Infoinwestor.pl

Podczas swojej wieloletniej kariery odmienił patrzenie na giełdę tysiącom osób. Każdego dnia analizuje rynek walut, indeksów i surowców, a swoje analizy publikuje każdego dnia na www.infoinwestor.pl. Sporządził ponad 3000 analiz i opublikował prawie 20 000 wykresów.

W oparciu o swoje doświadczenie oraz o metodologię Mistrza Świata w Tradingu Roberta Minera - stworzył program mentoringowy - Globalny System Inwestowania, który do tej pory ukończyło ponad 120 absolwentów.

Jego firma Infoinwestor w krótkim czasie szybko się rozwinęła i obecnie oprócz szkoleń, analiz i Raportów o Stanie Świata organizuje również seminaria stacjonarne z  zagranicznymi Traderami. „Przychodzi kiedyś czas, gdy pieniądze schodzą na drugi plan a zaczyna liczyć się Misja. Tą misją dla mnie jest wspieranie Inwestorów w ich ścieżce do sukcesu na Globalnych Rynkach.”

W listopadzie 2015 r. został współzałożycielem Fundacji FxCuffs Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych wspierającej rozwój i edukacje Inwestorów Indywidualnych oraz organizującej największą w europie środkowo wschodniej konferencji Inwestorów. W marcu 2016 roku w Krakowskim Centrum Kongresowym ICE zgromadziliśmy blisko 2200 inwestorów.

Dziś pokazuje inwestorom nowe możliwości inwestycyjne zarówno w fizyczne waluty, złoto, srebro jak też nieruchomości.

Ponadto prowadzi już VII edycję szkolenia Globalny System Inwestowania. Jego uczestnicy stają się członkami Spółdzielni Traderów, czyli grupy inwestorów, którzy każdego dnia wspierają się w analizie rynków i zawieraniu transakcji.

Dużo tego, prawda? Właśnie dlatego uważamy, że

uczymy GLOBALNIE inwestować na
GLOBALNYCH RYNKACH!

Jaki jest plan działania?

W czerwcu 2017 odbędzie się webinar organizacyjny oraz spotkania dotyczące określania portfela GOLD BUGS.

Z początkiem stycznia rozpoczniemy 2 miesięczną część teoretyczną programu.

Tak wiem, są wakacje. Jednak wszystkie spotkania będa nagrywane i udostępniane w Twoim profilu, możesz je obejrzeć kiedy tylko zechcesz.

Udostępnimy Ci materiały video  i prześlemy harmonogram zgodnie z Harmonogramem którym, a następnie kolejno przez kolejnych 8 tygodni będziemy spotykać się spotykamy się na konferencjach internetowych, aby udzielić Ci odpowiedzi na wszelkie pytania, jakie pojawią się podczas studiowania materiałów.

Po 3 miesiącu

Rozpoczynasz samodzielne zawieranie transakcji (konto rzeczywiste lub demo)

Po 4 miesiącu

Konsultujemy Twoje zagrania podczas konsultacji w Ramach REAL MARKET TRAINING

Od 5 miesiąca

Zawierasz transakcje samodzielnie na koncie rzeczywistym lub demo.

Od 7 miesiąca

Grasz na koncie rzeczywistym, a my wspieramy Cię codziennymi analizami rynków i systemem rekomendacji pojawiającym się w Spółdzielni Traderów.

Przez cały czas:

- możesz podawać swoje zagrania, ale też pytać jeśli masz wątpliwości.
- konsultować swoje zagrania w zamkniętej grupie - Spółdzielni Traderów ze mną i innymi uczestnikami GSI.
- możesz korzystać z typów podawanych przez innych uczestników wedle uznania

Masz 3 opcje do wyboru: 

Spółdzielnia Traderów z Indywidualną Opieka

W tym wariancie otrzymujesz dostęp do PEŁNEGO systemu inwestycyjnego, materiałów szkoleniowych, konsultacji ze specjalistami i kontroli Twoich transakcji przez 3 miesiące Real Market Training. Dołączasz również do Spółdzielni Traderów i zyskujesz indywidualną możliwość konsultowania swoich zagrań z najlepszymi traderami.

A co najważniejsze otrzymujesz Gwarancję Zysków 36% w skali pół roku (od 6 do 12  miesiąca od rozpoczęcia kursu). Od wypracowanych zysków pobieramy 30% Success Fee przez cały okres uczestnictwa w programie. Jeśli nie osiągniesz takiej kwoty postępując zgodnie z wytycznymi systemu zawartymi w umowie - zwrócimy Ci pełność wartość Gwarancji Zysków.

UWAGA!
W tej edycji ze względu na ograniczony czas Piotra liczba miejsc w opcji z GWARANCJĄ ograniczona będzie do 8. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po zapełnieniu listy możliwość zapisu na ten wariant szkolenia zostanie zablokowany.

Spółdzielnia Traderów

W tym wariancie otrzymujesz dostęp do PEŁNEGO systemu inwestycyjnego, materiałów szkoleniowych, konsultacji ze specjalistami i kontroli Twoich transakcji przez miesiąc Real Market Training. Dołączasz również do Spółdzielni Traderów i zyskujesz indywidualną możliwość konsultowania swoich zagrań z najlepszymi traderami. Otrzymujesz status OBSERWATORA. Nie płacisz Success Fee a wynik w 100% zależy tylko od Ciebie i twojego zaangażowana

Pakiet Materiałów Szkoleniowych

Dla osób chętnych istnieje możliwość za jednorazową mniejszą opłatę uzyskać dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych. Możesz uczestniczyć w konferencjach internetowych i zadawać podczas nich pytania. Nie bierzesz jednak udziału w treningu zawierania transakcji, konsultacjach i nie otrzymujesz analiz rynków.

Kurs podzielony jest na trzy okresy: 

Od 1 do 6 miesiąca
Koncentrujemy się na zbudowaniu fundamentu wiedzy i na treningu zawierania transakcji.

Od 7 do 20 miesiąca
W opcji bez gwarancji koncentrujemy się na zawieraniu transakcji.
W opcji z Gwarancją koncentrujemy się na zawieraniu transakcji pod naszym okiem i w ramach indywidualnych konsultacji.

Od 20 miesiąca
Uczestnik ma możliwość zdecydować czy zostaje w Spółdzielni Traderów płacąc nadal abonament i korzystając z przynależności do grupy, mając dostęp do Analiz Walut, indeksów i Surowców oraz otrzymując sygnały od członków Spółdzielni, czy też odchodzi rezygnując z Członkostwa w Spółdzielni i wszystkich z tym związanych korzyści.

W skład kursu wchodzą poszczególne materiały:

Cena:

Spółdzielnia Traderów 
z indywidualną opieką
 

Wartość materiałów: 25.673 zł


Najlepszy wybór, w którym zawarta jest indywidualna opieka.


Płatność jednorazowa:

20.000 zł 

Spółdzielnia Traderów

System Franczyzowy

Wartość materiałów: 17.676 zł


Pełna wersja Globalnego Systemu Inwestowania.


Płatność jednorazowa:

10.000 zł


Płatność ratalna:

20 rat x 550 zł
(płatność co miesiąc przez PayPal)

Pakiet Materiałów Szkoleniowych


Materiały szkoleniowe Globalnego Systemu Inwestowania


Płatność jednorazowa:

5.450 zł 

Pamiętaj, że w ciągu 30 dni od zapisu na szkolenie możesz skorzystać z Gwarancji Satysfakcji

Na koniec niespodzianka!

W trakcie kursu zaprosimy Cię na spotkanie z zespołem Infoinwestor.pl oraz innymi Traderami podczas Walnego Zgromadzenia Spółdzielców- dwa razy do roku.

Zapraszamy również do naszego biura, gdzie zobaczysz jak pracujemy i będziesz mógł na żywo porozmawiać o swoich doświadczeniach!

Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!
Pozdrawiamy
Zespół Inwestycyjny
Infoinwestor.pl

 A jeśli jeszcze nie jesteś przekonany to sprawdź,
co o poprzednich edycjach 
Globalnego Systemu Inwestowania mówią jego absolwenci:

Andrzej Kisiela
Absolwent Globalnego Systemu Inwestowania

Dariusz Urbańczyk
Absolwent Globalnego Systemu Inwestowania

Artur Wołoszko
Absolwent Globalnego Systemu Inwestowania

Krzysztof Bober
Absolwent Globalnego Systemu Inwestowania

Zdzisław Partyka
Absolwent Globalnego Systemu Inwestowania

Patryk Bębenek
Absolwent Globalnego Systemu Inwestowania

TOP