UTWÓRZ KONTO

CRISIS INVESTING

Namierz przecenione aktywa i branże, aby zarobić... ponadprzeciętnie!

Wykorzystaj wyjątkowy moment jaki właśnie pojawia się na rynkach.

Dlaczego dziś powinieneś się tym zainteresować

Po pierwsze

Bo większość giełd, akcji, nieruchomości jest droga i może już być za późno aby tam kupować.

Po drugie

Większość ludzi działa stadnie...albo w dużej zbiorowości popadają w Euforię albo w Panikę!

Po trzecie

Większość osób nie dostrzega okazji lub boi się inwestować tam gdzie pojawiają się prawdziwe okazje bo gdyby to potrafili większość by zarabiała a tak nie jest.

Aby osobiście inwestować swoje pieniądze wystarczy:

 • przeznaczyć na to docelowo 15 minut dziennie,
 • poznać tylko JEDEN prosty, ale za to skuteczny system inwestycyjny, który można stosować globalnie na wszystkich rynkach,
 • być systematycznym i zdyscyplinowanym

i wreszcie wziąć odpowiedzialność za swoją przyszłość!

Poznaj wiedzę o przecenionych branżach, którymi dziś nikt się nie interesuje a które dadzą Ci 100, 200, a nawet 300%.

 

Wiem, że robienie inaczej niż robią wszyscy jest trudne, ale wierzę,

że jesteś w stanie to zrobić.

Przestań gadać i zacznij działać!

 

To nie jest tak, że natychmiast zostaniesz mistrzem… Może będą tacy, którzy opanują wiedzę błyskawicznie, ale przeciętni ludzie potrzebują na to trochę więcej czasu. Przecież każdy ma jakieś zajęcia: pracę rodzinę, obowiązki, hobby. Nikt nie rzuci nagle wszystkiego i nie zostanie specjalistą w 3 dni. A w miesiąc? W 3 miesiące? W pół roku? To naprawdę staje się realny termin dla Ciebie.

Czy nie warto poświęcić teraz trochę czasu na naukę, by potem przez resztę życia z niej korzystać i przejąć kontrolę nad swoimi finansami?

Dziś proponuję Ci swoją pomoc!

Dokładnie pół roku poświęcę na to, abyś od samego początku poznał mechanizmy i strategie inwestowania na rynkach finansowych, które dają dużo większy % zysku niż lokaty bankowe, tak abyś przez pozostałą część kursu (do 20 miesiąca) mógł samodzielnie zawierać transakcje.

Jeśli już inwestujesz, ale nie masz zadowalających wyników to przez te 6 miesięcy intensywnej nauki pokażę Ci jak je poprawić.

A jeśli inwestujesz i zarabiasz, to czy nie przyznasz mi racji, że zawsze mogłoby być jeszcze lepiej? A twój rachunek mógłby rosnąć jeszcze szybciej?

Siedzisz wygodnie w swoim domu
i uczysz się jak zarabiać pieniądze.

Naprawdę nie ma znaczenia twój wyuczony zawód, wiek ani miejsce, w którym mieszkasz. Moja pomoc dotrze do Ciebie najszybszą z obecnie dostępnych dróg – czyli przez Internet. To jedyne wymaganie wobec Ciebie, które już na starcie masz spełnione, bo przecież właśnie czytasz to zdanie.

Globalny System Inwestowania w edycji Crisis Investing to kurs, który odbywa się w 100% on-line za pomocą nowoczesnych metod i narzędzi, nagrań video, konferencji internetowych, e-learningu, konsultacji przez skype. Zero kosztów dojazdów, noclegów i wyżywienia. Siedzisz wygodnie w swoim domu i uczysz się jak zarabiać pieniądze.

Podejmij decyzję i ZACZNIJ DZIAŁAĆ!

Niektórzy ludzie naprawdę robią fortuny na kryzysach finansowych. Wcale nie jest im na rękę, abyś poznawał ich sekrety. Na pewno nie będą zadowoleni, że zdecydowałem się pomóc. Trudno… Ja nie robię im tego na złość. Robię to dla Ciebie, byś mógł wziąć sprawy w swoje ręce, przejąć kontrolę nad swoimi finansami i ZARABIAĆ!

Ujawnianie sekretów zacznę od teraz.
Czytaj uważnie:

CO ROBI WIĘKSZOŚĆ?

Na giełdzie występują trzy ruchy: „w górę”, „w dół” i „w bok”. Większość ludzi zarabia tylko na wzrostach często dołączając gdy o danym rynku jest głośno czyli za późno. Czekają na kolejne wzrosty lub tracą pieniądze. A wiedziałeś, że można odnaleźć przyszłych liderów wzrostów zanim jeszcze te wzrosty się pojawią? Ja właśnie tego Cię nauczę.

A czy wiesz jaka jest różnica między inwestowaniem a tradowaniem? No właśnie, niewielu zdaje sobie z tego sprawę. W skrócie: Jeśli kupujesz na dole i sprzedajesz na górze to grasz długoterminowo, czyli inwestujesz (to wiedzą wszyscy). A jeśli sprzedajesz na górze i odkupujesz na dole to grasz krótkoterminowo, czyli handlujesz (o tym wie zdecydowanie mniej, a tak samo można na tym zarobić!) Skomplikowane? Wcale nie i udowodnię Ci to.

Wiele osób kupuje i trzyma, trzyma, trzyma… Rynek rośnie, później spada, później idzie w bok, a oni ciągle trzymają – to nic innego jak lenistwo! Trzeba nauczyć się jak znaleźć moment wejścia i wyjścia. A ja pójdę nawet dalej i dokładnie będę wskazywał Ci momenty kiedy i na czym grać, aby zarabiać.

Jest jeden warunek- musisz dać mi szansę i odpowiednią ilość czasu.

JAKIEGO KAPITAŁU POTRZEBUJESZ?

Wystarczy nawet nieduży kapitał! Wiadomo, że tysiąc złotych nie wystarczy, ale nie oszukujmy się, jeśli ktoś ma tysiąc złotych nie zajmuje się inwestowaniem. Myślę, że na początek spokojnie wystarczy kilka tysięcy złotych (do pomnożenia kapitału wykorzystamy dźwignię/lewar). Względem tego, co można zarobić to naprawdę nie jest dużo.

A co z ryzykiem? Po pierwsze to oczywiste, że inwestując ponosisz ryzyko. Pytanie jak je zminimalizować i sprawić, by średnia zawsze była na plusie? I to dużym plusie! Spróbuję wyjaśnić to na przykładzie inwestycji w Akcje.

Kapitał: 10 000 zł. Kupuję za to 10 spółek angażując 1000 zł w każdą. Ustawiam zlecenie SL (stoploss) na 10% na każdej spółce (cena akcji na rynku 100zł/usd - 10%= 90zł/usd). Oznacza to, że jeśli wystąpi strata na jednej ze spółek to stracę tylko 100 zł, czyli 1% całego kapitału.

Skoro już ustaliliśmy, że strata na jednej spółce (1 zagraniu) może wynieść maksymalnie 1% całego portfela to analizujmy dalej. Startuję, mam 100% i stracę 1% - zostaje mi 99%. Tak? Czyli ile strat kolejno po sobie byłoby potrzeba, aby wyzerować mój cały kapitał? Wielu powie pewnie, że 99 strat sprawi, że na moim koncie jest 0 zł.

A to nie prawda. Pamiętaj, że tracąc 1% w każdej kolejnej transakcji liczysz go od kwoty, która pozostała, a nie od startowej. To sprawia, że nasz kapitał nie maleje liniowo tylko dużo dużo wolniej. Dopiero przy około 460 stracie dojdziemy do 1zł. Mając taki system w praktyce nie jesteś wstanie zbankrutować.

A teraz wyobraź sobie, że na 10 zagrań (spółek) w 5 tracisz i w 5 wygrywasz. Jaki osiągniesz wynik? Trzymając się zasady, że stosunek zysków do straty musi być co najmniej 3 razy większy osiągniesz zamierzone cele, a ja nauczę Cię jak wybierać zagrania aby ten stosunek był jeszcze większy!

Wracając do naszego przykładu:

 • Straty: 5 x 100 zł = 500 zł
 • Zyski: 5 x 300 zł = 1500 zł
 • WYNIK: + 1000 zł (10% na kapitale)

Teraz pytanie – jak często powtórzysz ten Cykl?

Zadasz pytanie: Czy Inwestowanie jest dla mnie?

Jeśli chcesz mieć dodatkowe źródło dochodów,

Jeśli chcesz mieć więcej czasu aby spędzać go z kim chcesz i gdzie chcesz,

Jeśli chcesz mieć poduszkę finansową, aby pracować dla kogoś na takich warunkach jakich chcesz, a nie dlatego że pracować musisz.

To inwestowanie jest zdecydowanie dla Ciebie!

Mam dla Ciebie program GLOBALNEGO SYSTEMU INWESTOWANIA W EDYCJI CRISIS INVESTING
czyli Twój 20-sto miesięczny rozwój inwestorski.

 

Tym razem już w pierwszym miesiącu dowiesz się jak zbudować bezpieczny portfel z potencjałem wzrostu 200/300% wykorzystujący największą okazję inwestycyjną tej dekady. 

Nauczę Cię kompleksowego i logicznego systemu gry bez względu na to czy interesują Cię waluty, surowce, indeksy czy spółki. Wybór na którym rynku będziesz inwestować należy do Ciebie.

DLACZEGO TO ROBIĘ?
DLACZEGO UJAWNIAM SWOJĄ WIEDZĘ?

 

Bo współpracuję z inwestorami od lat i wiem, że aby osiągnąć sukces oprócz wiedzy potrzebny jest trening zawierania transakcji wręcz wskazania okazji inwestycyjnych oraz wsparcie w długim terminie czasu.

Wszystko to po to, aby jeszcze w trakcie kursu uczestnik mógł zarabiać pieniądze, a wręcz odrobić pieniądze zainwestowane w kurs.

Naszym celem jest również stworzenie grupy Traderów, która wspólnie będzie zarabiać na rynkach finansowych dostarczając sobie wzajemnie motywacji i wskazując większą ilość zagrań.

Współpraca może być zarówno zdalna jak i w naszym krakowskim biurze inwestycyjnym. Możliwa jest jednak tylko, gdy wszyscy porozumiewają się tym samym językiem i posługują tą samą metodologią. 

Zawsze gdzieś jest HOSSA!

Mając pogląd na kilka rynków znajdziesz ten właściwy, który pozwoli zarobić.

Ucząc się inwestować Globalnie zawsze dasz sobie radę,
bo wybierzesz najciekawszy rynek...

Zostań z nami samodzielnym traderem i przekonaj się
jak ogromne możliwości dają różne rynki finansowe!

GLOBALNY SYSTEM INWESTOWANIA

Aby zapisać się już teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony. Od razu muszę też powiedzieć, że liczba miejsc jest ograniczona. Powód jest chyba oczywisty - przy zbyt dużej liczbie uczestników nie mógłbym wszystkim pomóc. Dlatego jak tylko podejmiesz decyzję to od razu zarezerwuj miejsce dla siebie.

Przypominam, że Globalny System Inwestowania ma formę online. Nie jeździsz, nie ponosisz dodatkowych kosztów, uczysz się kiedy masz na to czas i ochotę. Policz: podróż 300zł + nocleg 200zł = 500zł za jeden wyjazd x 6 weekendów = 3000zł samych kosztów podróży, nie licząc czasu…

Wszystkie informację będę przekazywać Ci w formie szkoleń video, materiałów dydaktyczne w wersji online, konferencji internetowych, osobistej konsultacji przez skype oraz raportów analitycznych ze wskazaniami kiedy grać.

W ramach Globalnego Systemu Inwestowania

tworzymy zamkniętą grupę na Facebooku -

CRISIS INVESTING

 

 • Razem poznajemy jeden prosty system inwestycyjny (szkolenia video i webinary)
 • Razem analizujemy wykresy globalnych rynków finansowych (odprawy i codzienne analizy rynków)
 • Razem typujemy i omawiamy okazje inwestycyjne (wsparcie społeczności Spółdzielni Traderów i konsultacje)
 • Razem inwestujemy na Globalnych Rynkach Finansowych (Real Market Training) ze szczególny akcentem na rynki na które dzis wpływają WOJNY HANDLOWE

Portfel CRISIS INVESTING

W pierwszym miesiącu zaczniemy od określenia portfela CRISIS INVESTING.

Podczas spotkań online dowiesz się:

 • Dlaczego to może być najlepsza okazja Twojego życia do pomnożenia kapitału nawet o 200-300%?
 • Dlaczego warto inwestować wykorzystując portfel różnych instrumentów zamiast jedynie kontraktów na złoto?
 • Jakie instrumenty nielewarowane powinny znaleźć się w portfelu, aby był maksymalnie bezpieczny?
 • Jakie instrumenty wykorzystać, aby osiągnąć maksymalną stopę zwrotu?
 • Na jakiej platformie składać zlecenia?
 • Jakie branże /spółki / instrumenty po latach spadków i przecen nawet o 90% są gotowe aby wystrzelić dziś w góre!

W kolejnych dwóch etapach poznasz szczegółowo strategię Mistrza Świata w Tradingu oraz jej zastosowanie na rynku Akcji, Walut, Surowców czy Indeksów.

W ramach części teoretycznej otrzymasz:

 • Komplet szkoleń – Strategie Sukcesu
  Kompleksowy system dający Ci wiedzę jak i kiedy zawierać transakcje na dowolnym rynku.
 • Szkolenie Wielkość pozycji – klucz do sukcesu na forex
  Dowiesz się ile możesz inwestować w każdej transakcji,
  tak, aby robić to bezpiecznie (nie tracić kapitału).
 • Komplet Szkoleń MetaTrader (2 części) + bonus (Wskaźnik DTosc)
  dowiesz się jak wykorzystywać platformę MT do zawierania transakcji
 • Szkolenie Daytrading nie tylko dla Daytraderów
  Zaawansowane szkolenie jak dobierać wielkość pozycji i jak powiększać
  pozycję wraz z rozwojem trendu. Dowiesz się też dlaczego to ważne, aby grać z trendem i dlaczego mimo, że wszyscy o tym wiedzą to nikt tego nie stosuje.
 • E-learning – 24 lekcje wysyłane na twój e-mail przez całe pół roku
  Wyjątkowe wskazówki, które pomogą Ci przyswajać zasady zyskownego tradingu i inwestowania.
 • Profil Inwestora - Test MaxieDISC pomagający w określeniu twoich preferowanych i adaptacyjnych stylów zachowań, a tym samym określeniu najlepszego dla Ciebie systemu inwestycyjnego.

Jeśli masz już wykupione, jedno z powyższych produktów napisz na vip@infoinwestor.pl, a jego cenę odejmiemy od wartości Globalnego Systemu Inwestowania .

 

Wiedza zawarta w tych szkoleniach spokojnie pozwoliłaby Ci już zawierać transakcje. Jednak my dokładamy do tego jeszcze więcej:

 • 8 Spotkań na żywo w postaci konferencji internetowych po udostępnieniu każdej części video kursu, aby  odpowiedzieć na Wasze pytania
 • 4 konsultacje 1 : 1 z Piotrem Głowackim w trakcie Real Market Training w celu omówienia transakcji zawartych przez Ciebie na rynku
 • 6+14 miesięcy analiz indeksów i kontraktów z dodatkiem surowcowym oraz 6+14 miesięcy analiz walut. Ponadto otrzymasz dostęp na 20 mc do działu Spółek Prowzrostowych.

Będziemy codziennie podsyłać Ci wskazówki jak, kiedy i na czym grać, żeby zyskać najwięcej! Będziesz mógł korzystać z naszej wiedzy lub działać samodzielnie.

Po raz pierwszy w ramach GSI przygotowaliśmy możliwość wykonania TESTU

MaxieDISC, który pozwala oszczędzić czas i energię na poszukiwanie idealnego

systemu inwestycyjnego.

Jak może Ci pomóc Profil Inwestora?

To niesamowite narzędzie już na starcie określi twoje możliwości inwestycyjne. Na podstawie wyniku testu dobierzemy strategię inwestycyjną specjalnie dla Ciebie. Koniec z nieskończonymi poszukiwaniami. Teraz znając swoje predyspozycje w obszarze inwestowania będziesz wiedział na jakim rynku zawierać transakcje i wg jakiej strategii. Dzięki temu oszczędzimy czas i skupimy się tylko i wyłącznie na osiąganiu coraz lepszych wyników

Więcej o określaniu Profilu Inwestora

Gdy znaleźliśmy to narzędzie, natychmiast dotarło do Nas w jak niesamowity sposób będzie mogło pomóc Inwestorom. Zleciliśmy wykonanie testu ponad 100 uczestników Szkolenia Globalny System Inwestowania, a następnie przeprowadziliśmy z Nimi spotkania online z interpretacja otrzymanych wyników. Ustaliliśmy dokładnie jak posiadanie danego stylu zachowań przekłada się na predyspozycje w kontekście inwestycyjnym.

Wnioski po odbytych sesjach feedbackowych są niesamowite. Osiągnęliśmy średnio 95-98% sprawdzalności informacji zawartych w raportach. W wielu przypadkach rozwiązanie testu Maxie DISC oszczędza kilka – kilkanaście rozmów dążących do „ręcznego” ustalania profilu inwestora, a nawet kilka lat poszukiwania najlepszej, dopasowanej indywidualnie strategii inwestycyjnej.

Wypełnienie testu trwa 12 minut. Wyniki otrzymasz w ciągu 24 h na e-mail, które później będziesz mógł szczegółowo omówić podczas godzinnej sesji z certyfikowanym konsultantem.

Ale to znowu nie koniec! Wejdźmy na jeszcze wyższy poziom.

A oto, co spowoduje, że staniesz się Market Expertem
(poznasz wszystkie rynki i będziesz wybierał ten, który pozwoli zarobić najwięcej)

Otrzymasz szkolenia z serii Experci Rynkowi, które nie są tradycyjnie dostępne w naszym serwisie:

Inwestor Akcyjny i Indeksowy
(2 x video)

- Co zrobić gdy notowania spółek lecą w dół?
- Jakich bezpłatnych i jednocześnie bardzo dobrych narzędzi używać, aby kontrolować wszystkie informacje
  o swoich papierach łącznie z efektywnością, zyskownością i historią informacji w jednym miejscu,
- Jak połączyć te narzędzia ze swoim rachunkiem w Domu Maklerskim?
- Jak zajmować pozycję szybciej, ale dzięki temu z mniejszym zleceniem SL (stop loss)
- Jak identyfikować warunki o podwyższonym prawdopodobieństwie sukcesu (PPS)?

Trader Walutowy
(2 x video)

- Jak identyfikować trendy i dołączać do nich?
- Jak grać z dużymi graczami?
- Dlaczego nie kupować na szczycie i nie sprzedawać w dołku?
- Jak spośród wszystkich walut identyfikować silne, a jak słabe?
- Jak dobierać waluty tak, aby tworzyć zwycięskie pary walutowe?

Specjalista Surowcowy
(4 x video)

- Dla jakiego typu Inwestorów jest najlepszy?
- Na co oprócz analizy technicznej i samych elementów
   zajmowania pozycji zwracać uwagę na rynku surowców?
- Jak zarabiać zarówno na wzrostach jak i spadkach?
- Jakie czynniki wpływają na ceny i zachowanie poszczególnych surowców?

Każdy uczestnik Globalnego Systemu Inwestowania otrzymuje trzy szkolenia, bez względu na to na jakim rynku inwestuje, ponieważ uczymy GLOBALNIE. Każdy uzyskuje umiejętność handlowania na każdym rynku w każdym horyzoncie czasowym.

I na koniec najważniejsze i z pewnością najbardziej ekscytujące
– możesz skorzystać z

REAL MARKET TRAINING (dostępny w opcji za 10 tys. zł)

 

czyli z miesięcznego inwestowania, gdzie każda twoja transakcja może być rejestrowana, z wizualizacją na wykresie punktu wejścia i punktu wyjścia, a następnie wspólnie analizowana.

Po etapie poznawania strategii inwestycyjnych, szkoleń video oraz konferencji online na żywo możesz przejść do miesięcznego etapu Real Market Trainig, gdzie będziesz zawierał transakcje na rachunku rzeczywistym, prawdziwymi pieniędzmi. Nawet Jeśli nie będziesz pewny siebie, nie przechodź na konto demo, tylko na koncie rzeczywistym zawieraj transakcje na mini lotach. Pozwoli to na zmierzenie się z rzeczywistym rynkiem. Jeśli okaże się, że zawierane transakcje nie są takie jakie powinny być – przeanalizuję z Tobą ich historię, aby wyciągnąć wnioski i wprowadzić zmiany.

Twórca i główny prowadzący szkolenie
Globalny System Inwestowania
i założyciel Spółdzielni Traderów

PIOTR GŁOWACKI
CEO Infoinwestor sp. z o.o.

Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych, Twórca Projektów Szkoleniowo-Inwestycyjnych, Trener i przede wszystkim Inwestor. W 2009 r. założył serwis Infoinwestor.pl

Podczas swoje wieloletniej kariery odmienił spojrzenie tysiącom osób na giełdę . Każdego dnia analizuje rynek walut, indeksów i surowców, a swoje analizy publikuje codziennie w serwisie. Sporządził ponad 3000 analiz i opublikował prawie 20 000 wykresów.

W oparciu o swoje doświadczenie oraz o metodologię Mistrza Świata w Tradingu Roberta Minera - stworzył program mentoringowy - Globalny System Inwestowania, który do tej pory ukończyło kilkaset osób.

Jego Firmy w krótkim czasie szybko się rozwinęły i obecnie oprócz szkoleń, analiz i Raportów GSI, prowadzi własne firmowe inwestycje na rynkach finansowych wg Strategii której uczy oraz lokując część finansów w rynku nieruchomości.

Przychodzi kiedyś czas, gdy pieniądze schodzą na drugi plan a zaczyna liczyć się Misja. Tą misją dla mnie jest wspieranie Inwestorów w ich ścieżce do sukcesu na Globalnych Rynkach.”

W listopadzie 2015r. został współzałożycielem Fundacji FxCuffs Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych wspierającej Inwestorów Indywidualnych oraz organizującej jeden z największych Kongresów Inwestycyjnych w Europie. EXPO FxCuffs 2016 zgromadziło blisko 3000 Inwestorów.

Dziś pokazuje Inwestorom nowe możliwości inwestycyjne w fizyczne waluty, złoto, srebro oraz nieruchomości.

Ciągle podąża za rynkiem poszukując nowych okazji inwestycyjnych dla siebie i osób które z nim współpracują. 

Dużo tego, prawda? Właśnie dlatego uważamy, że

uczymy GLOBALNIE inwestować na
GLOBALNYCH RYNKACH!

Jaki jest plan działania?

 

Pakiet Crisis Investing PROMO (4997zł)

Od razu otrzymujesz dostęp do panelu VOD, materiałów szkoleniowych, nagrań webinarów z poprzednich edycji. Podążasz zgodnie z kolejnością nagrań, odznaczasz kolejne etapy przechodzisz do kolejnych nagrań. Sam określasz tempo w jakim przyswajasz wiedzę. Otrzymujesz dostęp do dwóch zamkniętych grup na Facebooku.

Pakiet Crisis Investing (10 000 zł)

Na początku udostępnimy Ci materiały video i prześlemy harmonogram zgodnie, z którym przez kolejne 8 tygodni będziemy spotykać się na konferencjach internetowych, aby udzielić Ci odpowiedzi na wszelkie pytania jakie pojawią się podczas studiowania materiałów.

 

Po 3 miesiącu

Rozpoczynasz samodzielne zawieranie transakcji na koncie rzeczywistym lub demo

Po 4 miesiącu

Konsultujemy Twoje zagrania podczas konsultacji w Ramach REAL MARKET TRAINING

 

Od 5 miesiąca

W dalszym ciągu zawierasz transakcje samodzielnie

 

Od 7 miesiąca

Grasz na koncie rzeczywistym, a my wspieramy Cię codziennymi analizami rynków i systemem rekomendacji pojawiającym się w Spółdzielni Traderów

 

Przez cały czas:

- możesz podawać swoje zagrania, ale też pytać jeśli masz wątpliwości.
- konsultować swoje zagrania w Zamkniętej grupie facebookowej - ze mną i innymi uczestnikami GSI
- możesz korzystać z typów podawanych przez innych uczestników wedle uznania

Masz 3 opcje do wyboru: 

Pakiet Crisis Investing opcja PROMO (4997zł)

W odpowiedzi na wasze prośby przygotowaliśmy specjalną opcję, w której masz dostęp do wszystkich materiałów VOD, nagrań webinarów, poniedziałkowych odpraw i codziennych analiz. Otrzymujesz również dostęp do Raportów Globalnego Systemu Inwestowania oraz Raportów Specjalnych w tym o Trumpie, Złocie, Marihuanie i Bitcoinie. Możesz również zadawać pytania i uczestniczyć w dyskusjach na temat wykresów i analiz w naszych zamkniętych grupach na FB. 

Pakiet jest o połowę tańszy! bo wyeliminowaliśmy z niego najbardziej kosztowne opcje w tym konsultacje indywidualne, webinary online, testy i usługi za które musimy płacić na zewnątrz. Dzięki temu masz dostęp do wiedzy za połowę ceny!

Pakiet Crisis Investing z Indywidualna opieką (20 000)

W tym wariancie otrzymujesz dostęp do PEŁNEGO systemu inwestycyjnego, materiałów szkoleniowych VOD, konsultacji ze specjalistami i kontroli Twoich transakcji. Najpierw poznajesz system i strategię a następnie konsultujesz swój portfel z Piotrem. Z doświadczenia wiemy, że na początku można spotykać się raz w tygodniu a w kolejnych miesiącach raz na dwa tygodnie. Konsultujesz swój portfel podczas spotkań Skype.

UWAGA!

W tej edycji ze względu na ograniczony czas Piotra liczba miejsc w opcji z indywidualną opieką ograniczona będzie do 3. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po zapełnieniu listy możliwość zapisu na ten wariant szkolenia zostanie zablokowany.

Pakiet Crisis Investing (10 000 zł) - WYPRZEDANIE!

W tym wariancie otrzymujesz dostęp do PEŁNEGO systemu inwestycyjnego, materiałów szkoleniowych, konsultacji ze specjalistami i kontroli Twoich transakcji przez miesiąc Real Market Training. Dołączasz również do grupy FB Crisis Investing i zyskujesz indywidualną możliwość konsultowania swoich zagrań z najlepszymi traderami. Otrzymujesz status OBSERWATORA, samodzielnie składasz zlecenia na swoim rachunku a wynik w 100% zależy tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania.

W KAŻDYM PAKIECIE OTRZYMUJESZ DOSTĘP NA 20 MIESIĘCY!

 

Cena:

Crisis Investing

z indywidualną opieką

 

Wartość materiałów: 25.673 zł


Otrzymujesz dostęp do nieograniczonych konsultacji z Piotrem Głowackim w okresie od 6-20 miesiąca.


Płatność jednorazowa:

20.000 zł 

Pakiet Crisis Investing

Promo

Wartość materiałów: 17.676 zł


W zamian za opłatę jednorazową uzyskujesz dostęp do materiałów szkoleniowych, nie bierzesz udziału w treningach zawierania transakcji.


Płatność jednorazowa:

4.997 zł


Płatność ratalna:

20 rat x 297 zł
(płatność co miesiąc przez PayPal)

Pakiet Crisis Investing


Dostęp do pełnego systemu inwestycyjnego.


Płatność jednorazowa:

10.000 zł 

WYPRZEDANE

Na koniec niespodzianka!

 

Po zapisie na GSI otrzymasz 2 Raporty Specjalne

1. Wojny Handlowe Prezydenta Trumpa.

Dowiesz się z niego jakie instrumenty i branże mogą zyskiwać na skutek wojen celnych rozpoczętych przez USA. Jakiego Asa kryje w rękawie Rosja na którym możesz całkiem dobrze zarobić. Co mogą zrobić Chiny aby zaszkodzić USA - my to wiemy więc kupujemy wcześniej te surowce aby zyskać gdy Chiny odpowiedzą Ameryce.

 

 

 

2. Jak zarobić na Złocie w 2018 roku? 

Z raportu dowiesz się jak i w co inwestować aby zarobić na wzrostach cen Złota. Przedstawię Ci swoja filozofię portfela, w której Złoto jest fundamentem, dzięki której nawet pomimo zawirowań na rynku nie czuje niepokoju ani nie mam wahań czy postępuję dobrze. Poznasz kluczowe argumenty przemawiające za wzrostami cen oraz dowiesz się o Geopolitycznym Trzęsieniu, które może zmienić obecny system finansowy na oparty przynajmniej częściowo właśnie o Złoto.

 

Pamiętaj, że w ciągu 30 dni od zapisu na szkolenie możesz skorzystać z Gwarancji Satysfakcji

 Mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!

Pozdrawiamy
Zespół Inwestycyjny
Infoinwestor.pl

 A jeśli jeszcze nie jesteś przekonany to sprawdź,
co o poprzednich edycjach 
Globalnego Systemu Inwestowania mówią jego absolwenci:

Andrzej Kisiela
Absolwent Globalnego Systemu Inwestowania

Dariusz Urbańczyk
Absolwent Globalnego Systemu Inwestowania

Artur Wołoszko
Absolwent Globalnego Systemu Inwestowania

Krzysztof Bober
Absolwent Globalnego Systemu Inwestowania

Zdzisław Partyka
Absolwent Globalnego Systemu Inwestowania

Patryk Bębenek
Absolwent Globalnego Systemu Inwestowania

TOP