CREATE ACCOUNT

Analizy

Raporty Globalnego Systemu Inwestowania

Typ produktu:
Raport

Częstotliwość:
2 razy w tygodniu

Sposób płatności:
Płatności przez PayU

Typ produktu:
On-line

Kontakt:
tel: 532 182 545
e-mail: info@infoinwestor.pl

RAPORT GLOBALNEGO SYSTEMU INWESTOWANIA
czyli jak zarabiać i zabezpieczyć się w kryzysie

Zadam Ci teraz kilka pytań, odpowiadaj na nie razem ze mną.

 

Czy dzisiejszy okres oceniasz jako okres prosperity?
Czy uważasz, że następne lata będą latami bezpieczeństwa i spokoju?

 

PIRAMIDA ZAGROŻEŃ

Czy otaczające nas problemy rozwiążą się same?

Jeśli na przynajmniej jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś przecząco pozwól, że pokażę Ci co zrobić, aby przetrwać trudny okres, przygotować się i wykorzystać maksymalnie nadchodzący okres okazji inwestycyjnych. Najbliższe lata mogą być największym w historii okresem transferu majątku od “lemingów” do tych przygotowanych i wiedzących o co chodzi.

Problem w tym, że Polacy nie są przygotowani na trudne czasy, ani pod względem świadomości, ani pod względem finansowym. Ponadto mamy jedne z największych opłat w systemie bankowym, a jego stabilność wisi na włosku.

Czego się boimy?

Odpowiedź brzmi: realnych zagrożeń, na które nie mamy wpływu. I jak się okazuje ich dziś jest zdecydowanie więcej, niż jeszcze kilka lat temu. Zastanów się nad:

 • działaniami władz europejskich tak beztrosko wpuszczających uchodźców do kolejnych krajów
 • czy system socjalny tych krajów to wytrzyma
 • ilością pieniądza obecnie drukowanego w Europie
 • ilością konfliktów wewnętrznych w poszczególnych Krajach Europy - Francuzi biją się z uchodźcami, Grecy z Policją, Niemcy-Lewacy z Neonazistami, Polacy... też niedługo znajdą sobie powód

Czy destabilizacja na taką skalę będzie do opanowania?

Co jeśli sytuacja wymknie się spod kontroli?

Najłagodniejszą formą może być “Kryzys Finansowy”, czyli znaczne osłabienie waluty, spadki na giełdach czy wzrost odsetek od obligacji państwowych.

W gorszym scenariuszu będą to bankructwa osób, które zaciągnęły kredyty, przedsiębiorstw, a może i całych Państw. Do tej pory problemy miały takie kraje jak Grecja, Portugalia, Hiszpania i Włochy, gdzie zadłużenie rosło w niesamowitym tempie. Dziś Przed takim problemem stają bogate kraje, gdyż udzielane przez nich pożyczki stają się niespłacalne

Nazywam się Piotr Głowacki i dziś postawiłem sobie jeden cel...

Przygotować siebie, swoją rodzinę i osoby, które mają ze mną kontakt na najtrudniejszy okres w naszym życiu, ale i Naszego Państwa, jak i Europy.

 

Inwestycjami zajmuję się od 2002 roku. Jeśli popatrzeć na długoterminowe cykle to ominęły mnie Hossy 70 i 90.lat, ale już po 2000 roku wykorzystałem swój czas. A było ciekawie, bo dynamicznie w sensie wzrostów na giełdach, rozwoju polskiej gospodarki czy wreszcie samej oceny rzeczywistości, która zdawała się być mocno przyjazna i wspierająca, czemu towarzyszyły odważne decyzje inwestycyjne.

Do roku 2007 wówczas zdecydowałem się przygotować na pierwszy zapowiadany i dający się przewidzieć kryzys.

Niestety nawet ten ostatni kryzys niewiele osób pamięta. Nie mówiąc o spadkach z kolejnych kryzysów w ciągu ostatnich lat. Dla mnie to pasjonująca podróż ostatnich lat podczas, których analizowałem przyczyny i skutki prowadzące do największych transferów majątków. Być może przyczyną mojego zainteresowania były bezpośrednie skutki jakie 90.lata przyniosły mojej rodzinie, a być może dlatego, że z historii i matematyki miałem same szóstki.

Dziś nie muszę wykonywać pracy, którą ktoś mi każe wykonać. poszukuję odpowiedzi na pytania, które mnie nurtują, ale też mogących dać odpowiedź na pytania jak ochronić swoich bliskich.

Motywacja i głód wiedzy jest tak duży, że kolejne soboty i niedzielę spędzam czytając i analizując kolejne wykresy i zagraniczne serwisy informacyjno giełdowe. I wreszcie nadszedł ten moment.

 

Jestem Gotowy, aby pokazać Ci całą układankę zależności pomiędzy rynkami, abyś zrozumiał co tak naprawdę się dzieje, zyskał pewność podejmowanych decyzji i utrzymał pozycję w długich trendach, po to, aby zarobić ponadprzeciętne pieniądze wtedy, gdy inni stracą dorobek całego życia!

Dlatego w najbliższym czasie - 2 razy w tygodniu będziemy publikować w zakładce "Raporty" teksty pokazujące globalne zależności i wydarzenia wpływające na sytuację pojedynczego zwykłego inwestora. Będziesz otrzymywał wskazówki, na czym i kiedy będzie można zarabiać w średnim i długim terminie.

A jeśli będziesz zainteresowany szybszą grą - doskonałym uzupełnieniem Raportów będą dostępne w serwisie Infoinwestor.pl - analizy indeksów i kontraktów lub par walutowych.

Do dziś nasze analizy okazują się bardzo trafne. Od wielu lat na podstawie analizy technicznej, historii finansowej i własnego doświadczenia prognozuję ważne wydarzenia i punkty zwrotne.

Dla przykładu chciałbym przedstawić Ci kilka:

 1. Grudzień 2014. Webinar z sugestią dla Frankowców, aby posiadać co najmniej roczne zabezpieczenia rat we frankach na wypadek zaskakującego wydarzenia - styczeń 2015: Frankowcy zaskoczeni uwolnieniem franka.
 2. Styczeń/marzec 2015. Powstają scenariusze dla Europy, Polski i surowców, poniżej do obejrzenia.
 3. Maj 2015. Wystąpienie na konferencji Wallstreet i zapowiedź spadku SP500 na 1800 - już w sierpniu SP500 niespodziewanie dla wielu osiągnął te poziomy.
 4. 26 czerwiec 2015. Jacek Kubrak zapowiada krach na Chińskiej giełdzie, kilka tygodni później obserwujemy panikę na tamtejszych rynkach.
 5. Jesień 2015. Zapowiadam dalsze spadki Ropy do 38 USD.

Będziemy się obracać wokół trzech kluczowych tematów

 1. Rynków, czyli okazji do zarobienia
 2. Geopolityki, ale tylko tej bezpośrednio wpływającej na nasze życie i inwestycje
 3. Wojny potencjalnie zagrażającej naszemu Status Quo

Dzięki temu będziesz mógł:

 1. Zbudować swoje zabezpieczenie finansowe
 2. Zyskać świadomość sytuacji
 3. Zdobyć motywację do działania
 4. Realizować inwestycje na które do tej pory byś sie nie zdecydował
 5. Utrzymać transakcje odpowiednio długo bo tylko tak można zarobić niesamowite pieniądze

“Aby zarabiać pieniądze musisz mieć świadomość pewnych zachodzących procesów pozwalających działać z odpowiednim przekonaniem”

ODBIERZ PEŁNY DOSTĘP
Raporty Globalnego Systemu Inwestowania

Analizy

Raporty Globalnego Systemu Inwestowania

“Tylko esencjonalna ocena sytuacji, wskazania trendów i okazji inwestycyjnych może Cię przybliżyć do dużych pieniędzy. W dzisiejszych czasach ignorowanie otoczenia skutkuje niemiłymi zaskoczeniami. Bądź z nami, a nie będziesz rozczarowany.”

TOP